KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15339193
nr 1533 9193
Håkan Lindskog
(f. 1945), Sverige
Landskap med sjö. Signerad, daterad -97. Akvarell, bildmått: 30x21 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Håkan Lindskog, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:28:19
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)